Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sztandar dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyce na jubileusz 110-lecia [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji 110-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyce, jednostce nadano sztandar. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci służb mundurowych, mieszkańcy gminy, a przede wszystkim strażacy. Podczas uroczystości jubileuszowych OSP w Medyce został nadany Sztandar jako „symbol działania w ochronie przeciwpożarowej na rzecz ratowania życia zdrowia i mienia”. Sztandar został ufundowany przez mieszkańców gminy Medyka. Gminne Centrum Kulturalne w Medyce było współorganizatorem tej pięknej uroczystości ,która odbyła się na placu przed Pałacykiem.

Pełna treść wiadomości na: ustrzykidolne.naszemiasto.pl/artykul/sztandar-dla-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-medyce-na,4806287,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
ustrzykidolne.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: ustrzykidolne.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  bieszczadzki

  Powiat bieszczadzki - powiat w województwie podkarpackim ma swoją siedzibę w Ustrzykach Dolnych. Powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku. Na powierzchni 1138 km² mieszka tu zaledwie 22 tys. osób. Czyni to z powiatu bieszczadzkiego najrzadziej zaludniony powiat spośród wszystkich w Polsce. Gęstość zaludnienia jest tu na poziomie 19,46 os./km². Powiat obejmuje gminy: Ustrzyki Dolne, Czarna oraz Lutowiska.

  Jedną z podstaw gospodarki stanowi turystyka. Tereny górskie pozwalają na aktywne spędzanie czasu, podziwiając widoki na górskich ścieżkach i szlakach. Cały zasięg ziem powiatu bieszczadzkiego jest objęty formami ochrony przyrody i krajobrazu, w tym tą najwyższą, jaką jest Bieszczadzki Park Narodowy. Wielbiciele rowerowych wycieczek i konnych przejażdżek także będą usatysfakcjonowani pobytem w tym regionie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola