Belka
Czwartek, 23 Maja 2019   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

IRA na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Koncert...

Data dodania: 2019-03-08
Wyjątkowy koncert jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka. W piątek na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu wystąpiła grupa IRA. Każda płyta ich pł... więcej »
 
 

Te sławne w całej Polsce kobiety pochodzą z...

Data dodania: 2019-03-08
Ewa Chodakowska, Mariola Gołota - ich nazwiska są znane w całej Polsce, a one pochodzą z Podkarpacia. więcej »
 
 

80 tras Ekstremalnej Drogi Krzyżowej na...

Data dodania: 2019-03-08
Od 20 do nawet 102 kilometrów mają tegoroczne trasy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej na Podkarpaciu. Jest ich osiemdziesiąt. Hasło tegorocznej wędrówki to "Kośció&#... więcej »
 
 

W tych zawodach trudno znaleźć pracę na...

Data dodania: 2019-03-07
W których branżach na Podkarpaciu najtrudniej znaleźć pracę? Przedstawiamy zestawienie opublikowane przez Barometr Zawodów. więcej »
 
 

Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu będzie...

Data dodania: 2019-03-05
Zarząd Województwa Podkarpackiego dofinansuje projekt "Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu". Będzie on realizowany wspólnie z Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej. więcej »
 
 

TOP 14 ulic w Przemyślu na których dochodzi do...

Data dodania: 2019-03-05
Postanowiliśmy sprawdzić, na jakich ulicach w Przemyślu dochodziło do największej liczby wypadków i kolizji drogowych w 2018 roku. Oto TOP 14 przemyskich ulic! więcej »
 
 

Eksperci uspokajają: bańka mieszkaniowa nie...

Data dodania: 2019-03-04
11 lat temu po okresie rekordowych wzrostów cen rynek mieszkaniowy gwałtownie się załamał. Dziś ceny ponownie pną się w górę – eksperci uważają... więcej »
 
 

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym...

Data dodania: 2019-03-03
3 marca w całej Polsce w biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” wystartowało ponad 75 tys. osób z 360 miast, z czego 8 z nich to największe ś... więcej »
 
 

Tomasz Betcher: z różnic powstają najbardziej...

Data dodania: 2019-02-24
Tomasz Betcher, autor głośnego debiutu "Tam gdzie jesteś" w rozmowie z nami przyznaje, że wielu mężczyzn ma problem z mówieniem o uczuciach. Czym różni się ... więcej »
 
 

Będą wyższe bonifikaty za uwłaszczenie gruntów....

Data dodania: 2019-02-18
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o użytkowaniu wieczystym. Szykują się ważne zmiany związane z bonifikatami oraz opłatami za garaże. więcej »
 


Strona: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 318
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  bieszczadzki

  Powiat bieszczadzki - powiat w województwie podkarpackim ma swoją siedzibę w Ustrzykach Dolnych. Powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku. Na powierzchni 1138 km² mieszka tu zaledwie 22 tys. osób. Czyni to z powiatu bieszczadzkiego najrzadziej zaludniony powiat spośród wszystkich w Polsce. Gęstość zaludnienia jest tu na poziomie 19,46 os./km². Powiat obejmuje gminy: Ustrzyki Dolne, Czarna oraz Lutowiska.

  Jedną z podstaw gospodarki stanowi turystyka. Tereny górskie pozwalają na aktywne spędzanie czasu, podziwiając widoki na górskich ścieżkach i szlakach. Cały zasięg ziem powiatu bieszczadzkiego jest objęty formami ochrony przyrody i krajobrazu, w tym tą najwyższą, jaką jest Bieszczadzki Park Narodowy. Wielbiciele rowerowych wycieczek i konnych przejażdżek także będą usatysfakcjonowani pobytem w tym regionie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola