Best Western, jedna z wiodących rodzin hotelarskich na świecie, zakończyła coroczną ankietę satysfakcji swoich członków. Badanie stanowi element wewnętrznych procedur sieci, mających na celu nie tylko kontrolę i utrzymanie wysokiego zadowolenia wśród hotelarzy, ale także stworzenie platformy umożliwiającej otwartą komunikację.
W ramach cyklicznych działań, Best Western Hotels&Resorts monitoruje zadowolenie obiektów należących do marek z jej portfolio. Analizowane są wskaźniki ogólnej satysfakcji współpracy z Best Western, skłonność do rekomendacji sieci innym hotelarzom, duma z przynależności do międzynarodowej marki.
- Tegoroczna ankieta przyniosła bardzo pozytywne wyniki, które świadczą o tym, że skutecznie i z uwagą wsłuchujemy się w głos naszych członków. Cieszy nas wzrost kluczowych czynników wyrażających zadowolenie hotelarzy, a także to, że mają świadomość, jak ważna jest dla nas ich opinia – powiedziała Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.
Coroczna ankieta sieci objęła także obszary organizacyjne, wpływające bezpośrednio na codzienną pracę hotelarzy. Wśród analizowanych w badaniu zagadnień, Best Western skupiła się m.in. na poziomie zadowolenia ze wsparcia sprzedażowego i marketingowego, wpływie światowej marki na biznes, a także jakości współpracy ze strukturami sieci.
W odpowiedzi na potrzeby zrzeszonych hoteli, Best Western Hotels&Resorts postanowiła wprowadzić na rynek polski General Manager Day. Począwszy od 2018 roku, sieć będzie organizować cykliczne warsztaty, w których będzie uczestniczyć również Saija Kekkonnen, Dyrektor Zarządzająca na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.
Formuła wydarzenia ma mieć charakter networkingowy i stanowić narzędzie do wymiany spostrzeżeń, opinii, otwartej komunikacji oraz wspólnego wypracowywania rozwiązań stanowiących odpowiedź na bieżące potrzeby obiektów funkcjonujących pod szyldem Best Western. Tym samym do szeregu organizowanych przez sieć spotkań, jak np. coroczne spotkanie z właścicielami hoteli lub dni poświęcone marketingowi i sprzedaży, dołączy kolejne dedykowane hotelarzom wydarzenie.
![]() |
Powiat bieszczadzki - powiat w województwie podkarpackim ma swoją siedzibę w Ustrzykach Dolnych. Powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku. Na powierzchni 1138 km² mieszka tu zaledwie 22 tys. osób. Czyni to z powiatu bieszczadzkiego najrzadziej zaludniony powiat spośród wszystkich w Polsce. Gęstość zaludnienia jest tu na poziomie 19,46 os./km². Powiat obejmuje gminy: Ustrzyki Dolne, Czarna oraz Lutowiska. Jedną z podstaw gospodarki stanowi turystyka. Tereny górskie pozwalają na aktywne spędzanie czasu, podziwiając widoki na górskich ścieżkach i szlakach. Cały zasięg ziem powiatu bieszczadzkiego jest objęty formami ochrony przyrody i krajobrazu, w tym tą najwyższą, jaką jest Bieszczadzki Park Narodowy. Wielbiciele rowerowych wycieczek i konnych przejażdżek także będą usatysfakcjonowani pobytem w tym regionie.
|
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola